Policija pronašla ubojicu maloljetne djevojke iz Koške
08.11.2016. 13:02

Naime, jučer (7. studenog) ujutro policija je dobila dojavu kako je u mjestu Koška, u blizini željezničkog kolodvora, pronađeno mrtvo tijelo mlađe ženske osobe. U suradnji sa županijskim Državnim odvjetništvom iz Osijeka provedeni su žurni izvidi kojima se posumnjalo na nasilnu smrt, što je potvrđeno obdukcijom.
Nakon provedenih izvida policija je jutros privela 23-godišnjeg mladića, hrvatskog državljanina, zbog sumnje da je dana 6. studenog u Koški, nakon verbalne rasprave s maloljetnom djevojkom, istu usmrtio s više ubodnih i reznih rana.
Motiv ovog stravičnog ubojstva najvjerojatnije je ljubomora jer je utvrđeno kako su osumnjičenik i oštećenica bili u vezi.
23-godišnji mladić danas će biti upućen u pritvor zbog sumnje da je počinio kazneno djelo teškog ubojstva za koje je zapriječena kazna zatvora od deset godina ili više. Mladić do sada nije bio evidentiran kao počinitelj kaznenih djela.
Obzirom da su izvidi još u tijeku te da je riječ o ubojstvu maloljetne osobe, policijski službenici bili su vrlo šturi u izjavama, tako da nisu željeli potvrditi medijske napise kako je ubijena djevojka 17-godišnja A. B. iz Koške, niti su željeli otkrivati druge detalje vezane za ovo jezivo ubojstvo.

Foto i tekst: Osijek031.com
Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (0)