Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U Mlinskoj ulici (sjeverni dio Mlinske od raskrižja sa Strossmayerovom ulicom) u tijeku su radovi na asfaltiranju kolnika.

Na ovom potezu cesta je bila znatno oštećena, a i sam asfalt loše kvalitete. Nakon uklanjanja stare asfaltne površine (tzv. frezanja) navlači se novi sloj asfalta u dužini od 135 metara i širini 4,60 m . Građevinske radove u vrijednosti od oko 100.000,00 kn izvodi Unikom d.o.o, a danas ih je obišao gradonačelnik Ivan Vrkić zajedno s direktorom Unikoma DavoromVićem i predsjednikom GČ Retfala Željkom Lijićem.

Grad mora izgledati čisto i uredno, na cijelom svom području i bez obzira na visinu financijskih sredstava kojima raspolažemo- naglasio je gradonačelnik. Osluškujemo potrebe i prijedloge svojih sugrađana te im, koliko god je to moguće, izlazimo u susret, nastojeći život učiniti ugodnijim i podići razinu kvalitete podjednako u svim dijelovima grada.



Tekst i foto: Jasenka Mađarević/Osijek.hr


 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Na Prodaju Stenci Rotv...
Prodajem štenad Labrad...
Na prodaju Ruski plavi...
Na prodaju štenci rase...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:204

Registrirani online (): Nitko


Objektiv031

Osječka Tvrđa