Inchoo i Saponia - osječki kandidati za European Business Award - podržimo ih!
15.01.2016. 22:46

European Business Awards je Inchoo, poznatu osječku IT tvrtku proglasio nacionalnim pobjednikom u kategoriji “The ELITE Award for Growth Strategy of the Year”, a Saponiu u kategorji "The Import/Export Award" čime su se ove dvije tvrtke kvalificirale u sljedeći krug natjecanja za europske laureate - onaj u kojem se bira National Public Champion, odnosno nacionalni pobjednik prema glasovima publike.
Biti proglašen nacionalnim pobjednikom u žiriranom dijelu znači osigurati si mjesto među 12 najboljih poduzeća u Hrvatskoj, te 678 u Europi. U konkurenciji se nalazilo više od 32.000 kandidata iz 33 europske zemlje.
Podržimo osječke tvrtke i u pobjedi za nacionalne šampione prema glasovima publike. Pogledajte kandidacijske video priloge i ne zaboravite dati svoj glas ostavljanjem e-mail adrese i naknadnom potvrdom primljenog maila.
KLIK: Želim glasati za Inchoo
KLIK: Želim glasati za Saponiu

Pročitajte i:
European Business Awards: Inchoo proglašen nacionalnim pobjednikom, u konkurenciji za europsku krunu
Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (0)