Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nakon objave kako Zračna luka Osijek više ne želi poslovati s tvrtkom Sea Air, oglasili su se isti, te vam njihovo priopćenje prenosimo u cijelosti:

"Projekt Sea Air već se tjednima i mjesecima kritikuje i koči. Upravi Sea Air-a nije jasan razlog tomu.

Sea Air je privatna firma i ne prima nikakvu dodatnu financijsku pomoć. Tri zrakoplovne kompanije koje slijeću u Osijeku primaju potporu od države i grada Osijeka. Javnost to ne zna. Zrakoplovne kompanije koje slijeću u Osijeku, bilo samo ljeti ili kao redovita veza prema Zagrebu, primaju potporu... što znači da te zrakoplovne kompanije ne snose nikakav rizik. Zračna luka Osijek već godinama nije u mogućnosti privući druge zrakoplovne kompanije.

Sea Air se stalno napada, iako je već uložio velike svote i prva je kompanija koja spaja Osijek s drugim gradovima, bez da je primila ijednu kunu potpore. Novac koji se ulaže u projekt isključivo dolazi od Sea Aira.

Zračna luka Osijek ni na koji način ne potpomaže projekt financijski, jer ista uopće nema novaca na raspolaganju.

Zračna luka nema čak ni osnovna sredstva za primanje osoba s invaliditetom, pa je SEA AIR, kako ne bi bilo neugodnosti što ne može primiti putnike s invaliditetom prema europskim direktivama, naručio vlastito vozilo kako bi se omogućilo primanje osobama s invaliditetom.

Sami plaćamo sve usluge kao što su najam ureda i održavanje zrakoplova, bez da imamo bilo kakve prednosti od strane Zračne luke.

Već mjesecima pokušavamo od grada Osijeka dobiti odobrenje za gradnju hale za održavanje, čime bi se otvorilo i 600 novih radnih mjesta. I to se sprječava na neprofesionalan način jer ni Zračna luka Osijek niti grad Osijek ne znaju tko je vlasnik odgovarajućeg zemljišta. Popis nesposobnosti možemo još dopuniti, ali ne želimo blatiti ljude, jer svi u zračnoj luci pokušavaju sve što je u njihovoj moći.

Stoga se pitamo zašto nas kritikuju i koče, zašto nam toliko otežavaju kada jedini želimo uspostaviti vezu između Osijeka i različitih njemačkih gradova.

Čak i ako smo odgodili let, to je bilo iz organizacijskih i operativnih razloga jer želimo pružiti 100 %-tnu uslugu, a ne kratkotrajno rješenje.

SEA AIR sve svoje usluge obavlja u Osijeku, bila to internetska stranica ili catering, i to samo iz razloga jer želimo sve dobavljati samo iz ove regije. I svejedno nas kritikuju.

Osijek te posebno Zračna luka i njezin direktor Domagoj Marinić trebali bi biti sretni da netko ovdje pokušava nešto izgraditi, i to vlastitim sredstvima, a ne sredstvima hrvatskih poreznih obveznika.

Umjesto da nas stalno kritikujete, pomozite nam kako bi Osijek dobio dugu i stabilnu zračnu vezu s drugim gradovima!

Pozdrav, Vaš SEA AIR tim"






 Stranica prilagođena ispisu
08-11-2015 11:29:49 am :: Redakcija 031
Pročitajte i ostale Facebook komentare
08-11-2015 02:20:05 pm :: YoMan
Koja je ovo pi.ka materina?!
Zašto bi vi dobili potpore od bilo koga? Ja imam firmu i ne da ne dobijem prebijene kune potpore o nikoga nego još platim što poslujem.
Da bi izgradili halu morate dobit sve dozvole, a da bi dobili sve dozvole morate ipak nešto malo ućipit gradskim ocima.

Ne znam s koje ste planete vi pali, ali ako niste bili spremni za raznorazne pizdarije koje vam politika/mafija baca pod noge, bolje da niste ni dolazili.
08-11-2015 09:36:29 pm :: toma_os
Ja kritikujem svakoga onoga tko ne razumije probleme Nanda Kosa, a uz to pružam istom podršku u buducim odgodama letova za Mostar i Kuwait jer odgode nisu kraktotrajno rješenje već 100% -tna usluga istoga.

Trebali bi biti sretni umjesto da istog stalno kritikujete Smile




Advertisement

Na prodaju izuzetno kv...
Prelepi Boo medvedici ...
Prodajem novčanice 202...
Mirela Belegis jedina ...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:313

Registrirani online (): Nitko


Objektiv031

Zvjezdano nebo

Propustili ste? Pogledajte!