Započela rekonstrukcija nogostupa i ceste u Donjem gradu

Gradonačelnik Ivan Vrkić, sa zamjenikom Denisom Ambrušem i ostalim suradnicima te predstavnicima GČ Donji grad, obišao je radove u Gupčevoj i Šimunovićevoj ulici.

Riječ je o radovima na rekonstrukciji nogostupa, ceste i kolnih pristupa obiteljskim kućama. U Ulici Matije Gupca djelatnici Unikoma uklonili su stari nogostup, postavili novu konstrukciju te novi završni sloj asfalta s rubnjacima i rigolama. U Ulici Dinka Šimunovića obavljena je nivelacija postojeće ceste cementnom stabilizacijom, podizanje poklopaca i presvlačenje novog sloja asfalta te uređen prilaz obiteljskim kućama. Ukupna vrijednost radova na tim lokacijama iznosi 180.000,00 kuna.

Ujedno, gradonačelnik se upoznao sa stanjem kolnika i nogostupa u Cvjetkovoj ulici, na dijelu između Crkvene i Kišpatićeve, te najavio razmatranje mogućnosti rješavanja ove komunalne problematike.

Tekst i foto: Osijek.hr

Pročitajte i..
Započela obnova nogostupa u Donjem gradu

Započela rekonstrukcija nogostupa i ceste u Donjem gradu