Dobre vijesti stižu ovih dana za građane koji žive u zgradama kolektivnog stanovanja. Naime, Fond za energetsku učinkovitost ovih je dana raspisao javne pozive i natječaj kroz koje projekte sufinancira od 40 do 80 posto. Javni pozivi, koji su otvoreni do kraja godine, raspisani su za energetski pregled i izdavanje certifikata, izradu projektne dokumentacije, te ugradnju tzv razdjelnika, dok je javni natječaj za obnovu pročelja raspisan na dva mjeseca. Predstavnici stanara sve detaljne informacije mogu dobiti ili u Udruženju stanara ili kod svog upravitelja zgrade. S konferencije za novinare poslan je poziv svima da se uključe jer uštede mogu biti značajne. Posebice kada je riječ o razdjelnicima koje zgrade sa 70 stanova i više moraju ugraditi do kraja ove godine prema Zakonu o tržištu toplinske energije.
U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:
– mršave inozemne investije u VSŽ
– cjeloživotno učenje
Osječka televizija – Vijesti, 21.01.2015.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PUyQ-AlqnMo[/youtube]
Više informacija; Osječka televizija
Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.




![Sajam antikviteta [kolovoz, 2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/2026_08_01_sajam_antikviteta_spaic_00002-768x512.jpg)

![[FOTO] 34. Street Race Show](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2025/09/2025_09_07_street_Race_milicic_004-768x512.jpg)
