U Belišću je u subotu 22. studenog 2014. godine, održano natjecanje zrakoplovnih modelara u dvoranskim modelima F1N-150 i F1N na kojem su sudjelovali zrakoplovni modelari centra tehničke kulture Čeminac i koje se bodovalo za kup Hrvatske i međunarodni kup. Marina Pein je osvojila treće mjesto u kategoriji F1N-150 u konkurenciji osnovnih škola iza prvo plasiranog Alena Tucmana MK Zaprešić drugi je bio Petar Sušac AK Osijek. Njen klupski kolega Marko Čiček u kategoriji F1N modeli raspona krila preko 150 mm osvojio je drugo mjesto iza Alena Tucmana a treći je Petar Sušac AK Osijek.

U kategoriji komarci Dino Bešić CTK Čeminac je osvojio treće mjesto. Ovo natjecanje je bilo zadnje ove sezone i bodovalo za kup Hrvatske i Peinova je u kategoriji F1N-150 osvojila drugo mjesto u konkurenciji osnovnih škola, a Čiček u F1N također drugo mjesto. Oboje su u internacionalnom kupu visoko plasirani i nestrpljivo se čeka objava zvaničnih rezultata i dodjela odličja koja če biti u Čemincu u siječnju.Ovim rezultatima je vrlo zadovoljan njihov trener Antun Šikić jer je to do sada najveći uspjeh članova udruge.