U nedjelju 12. studenog 2006. održano je Prvenstvo Hrvatske u katama za sve uzraste u Ivanić Gradu.

Članovi Karate kluba Osijek potvrdili su svoju kvalitetu u katama osvojivši zapažene rezultate.

Najuspješniji je bio kata tim kadetkinja u sastavu Martina Hmura, Kristina Šobota i Tea Šojat osvojivši prvo mjesto i zlatnu medalju.

Treće mjesto, brončanu medalju osvojile su članice kata tima mlađih kadetkinja u sastavu Matea Cikoja, Kristina Šobota i Tea Šojat.

U pojedinačnom nastupu zapažen je i uspjeh Tee Šojat koja je iako mlađa kadetkinja nastupala u kategoriji kadetkinja te među starijim kolegicama došavši do borbe za treće mjesto nažalost izgubila te tako za malo izgubila medalju.

Kadetkinje kata tima su na ovaj način potvrdile svoju kvalitetu i poziciju u samom vrhu karatea u našoj zemlji, te time otvorile vrata za daljnja natjecanja i nastupe kao i za mogućnost nastupa iduće godine u 11. mjesecu na svjetskom prvenstvu za kadete i juniore!

Ovi su uspjesi posljedica sustavnog rada natjecateljica i njihovih trenera (bivših reprezentativaca i uspješnih natjecatelja) Dinka Stankovića i Dražena Gorjanskog, koje nastavljaju dugogodišnju tradiciju uspješnih kataša u Karate klubu Osijek.