U subotu, 01. veljače 2014. u Vukovaru je održano Karate prvenstvo Slavonije i Baranje 2014. na kojemu su nastupili i članovi Karate kluba Osijek Žito. U katama u kategoriji cicibana (6, 7 godina) prvo je mjesto osvojio odlični Tomisla Perić koji oba meča pobijedio s uvjerljivih 5:0.

Lijepo iznenađenje priredio je Matko Matić koji je u kategoriji kadeta osvojio treće mjesto. Matea Cikoja osvojila je dvije medalje – srebrnu medalju u kategoriji mlađih seniorki te brončanu medalju u kategoriji seniorki.

Dvije medalja, ali obje zlatne, osvojio je i Hrvoje Vidović koji je bio prvi i u kategoriji mlađih seniora i u kategoriji seniora. Tea Šojat uvjerljivo je osvojila prvo mjesto u kategoriji seniorki.

Borci su bili jednako uspješni. Tako je Jan Zima osvojio drugo mjesto u kategoriji učenika do 38 kg, Leon Rogina drugo mjesto u kategoriji kadeta do 52 kg, Karlo Majhen treće mjesto u kategoriji juniora do 61 kg te snažni Dino Bošnjaković drugo mjesto u kategoriji kadeta + 70 kg. Pohvalno je kako su svi članovi Kluba osvojili bar jednu medalju.