Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Ekipa ŽOK Osijeka 06 ovaj je vikend gostovala u Rovinju te je u utakmici 11. kola1. A2 Državne odbojkaške lige, na gostujućem parketu izgubila rezultatom 3:0 (25:15; 25:13; 25:23).

Trener Miroslav Đekić tom je prilikom izjavio:
- Izgubili samo danas od jako dobre i raspoložene ekipe ,koju nismo mogli izigrati iako su se cure borile cijelu utakmicu i pokušavale sve napraviti da odliču ekipu večeras Rovinja izbace iz sistema i ritma koji su imale.

Prva dva seta nismo imali riješenje za njihov odličan servis i jako dobu igru u polju koju samo na momente uspjeli izigrati.. U trećem setu nastavljamo sa agresivnim servisom i dobro igrom u polju i držimo sve u svojim rukama do rezultata 21:17,gdje radimo dvije neforsirane greške koje nas poljuljaju na prijemu i ne uspijevamo dobit taj treći se koji završava 25:23 za ekipu Rovinja..

Ovu utakmicu će po dobru pamtiti Tea Magdić koja je danas prvi puta debitirala u ekipi Žok Osijeka 06 na mjestu tehničara i odigrala jako dobro set i pol.
-

U ukupno odigranih 9 utakmica, ekipa ŽOK-a Osijek 06, osvojila je 12 bodova, te se trenutno nalazi na 4. mjestu tablice II. Skupine. Ekipa trenera Đekića je izuzetno mlada i treba još puno rada da bi rezultati bili bolji, ali i ovako treba napomenuti da djevojke redovno i vrijedno rade, i svakom utakmicom pokazuju napredak i veliku volju za ići dalje. Slijedeći vikend, u Maloj dvorani Gradskog vrta, Osijek 06 dočekuje ekipu Kostrene.