Druga ekipa osječkog prvoligaša u zaostaloj utakmici 9.kola 2.A hrvatske odbojkaške lige istok na njihovu terenu pobijedila je ekipu Vibrobetona II. Ema Kolarić i suigračice su rezultatom 1:3 zasluženo odnijele bodove u Osijek.

Rezutat se kretao zanimljivom putanjom. Prvi set dobile su mlade Vinkovčanke s 25:22. No, već slijedeći set igračice ŽOK Osijek 06 II su pobijedile s čak 25:13. Igračice Vibobetona II su se pokušale oduprijeti treći set ali su ga izgubile na razliku, dok su četvrti i pobjednički set ponovno s uvjerljivih 11 razlike dobile osječke odbojkašice.

-Sve su igračice pokazale fantastičnu igru u obrani, te doslovce kontrolirali igru u polju - rekla je Vanja Jakšetić, trenerice ekipe koja je istakla da su sve ove mlade igračice odreda vrhunskom igrom pokazale koliko su truda i rada uložile u proteklom periodu.

- Sve su igračice imale priliku igrati i pokazati koliko su spremne dati svoj maksimum i upravo su to i pokazale svojim zalaganjem na utakmici odigranoj u utorak u dvorani vinkovačke gimnazije - istakla je Jakšetić koja je i dodala kako su osječke odbojkašice pokazale psihičku i fizičku spremnost za okrenuti rezultat u svoju korist, što je u konačinici rezultiralo pobjedom.

Za ekipu ŽOK Osijek 06 II igrale su Barbara Fabulić, Josipa Mavretić, Ema Kolarić, Ines Grahovac, Tea Magdić, Suzana Blažanović, Nola Mara Kobaš i Ema Pavičić.

Tekst i foto: Sport-Danas.com

12-06-2013 12:07:27 pm :: Dino8090