Tinu je spašen vid nakon operacije u Belgiji

Tin Željeznik, u pratnji oca Krešimira, prošloga petka vratio se kući iz Belgije nakon uspješne operacije kojom mu je ipak spašen vid.

KUD Sklad Ðakovo, u kojemu u dječjoj skupini pleše maleni Tin, pokrenuo je humanitarnu akciju, a donacije su stigle iz cijele Hrvatske. U samo jednom danu prikupljena su potrebna sredstva u iznosu od 30 000 kuna potrebna za operaciju, a 13. studenog je obavljen zahvat.

“Operacija je prošla u redu, liječnici su Tinu ponovno zalijepili retinu, te stvorili silikonski tampon, no, kazali su kako će Tin morati na još jednu takvu operaciju u veljači. On se sada mora čuvati, ne smije se izlagati naporima, baviti se sportom… Kontrolu ćemo obaviti u zagrebačkoj Svjetlosti, a onda vidjeti što i kako dalje.”, ispričao je Tinov otac Krešimir za Glas Slavonije i dodao: “Teško je pronaći adekvatne riječi za zahvalnost koju osjećam svima koji su na bilo koji način pridonijeli da Tin dođe u Belgiju i bude operiran.”

Foto: SKLAD Ðakovo

[fbcomment:b5dda05570]http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=48017[/fbcomment:b5dda05570]

Pročitajte i:
U jednom danu prikupljena sredstva za operaciju malog Tina
Mislavu Antoloviću potrebna pomoć dobrih ljudi

Tinu je spašen vid nakon operacije u Belgiji