Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

U subotu 07. listopada 2006. u Vinkovcima je održan 7. međunarodni memorijalni karate turnir Željko Patarić na kojemu su sudjelovali članovi Karate kluba OSIJEK te polučili zapažene rezultate osvojivši 5 medalja u katama u pojedinačnim i ekipnim kategorijama.

Pojedinačne medalje osvojili su: Matea Cikoja 2. mjesto učenice, Tea Šojat 2. mjesto kadetkinje, Leon Perić 3. mjesto cicibani. Kata tim učenica osvojio je 3. mjesto (Matea Cikoja, Petra Lovrenčić i Barbara Komar), dok su najuspješnije na turniru i najatraktivnije u svom nastupu bile kadetkinje ekipno (Tea Šojat, Martina Hmura i Kristina Šobota) osvojivši zasluženo zlatnu medalju!

Ovo je bila proba pred državno prvenstvo u katama koje će se održati u studenom u Ivanić Gradu, te su kadetkinje i ovom prilikom potvrdile svoju pripadnost vrhu hrvatskog karatea!

Na fotografijama su zabilježeni detalji iz prikaza primjene značenja kate tzv.BUNKAI kojim su kadetkinje ( Šojat, Hmura i Šobota) oduševile nazočne u dvorani OŠ A.G.MATOŠ u Vinkovcima.

Foto&Text: Jasmina Gorjanski,