U nedjelju, 07.travnja 2013. godine, u Belom Manastiru održan je 4.kup grada Belog Manastira za sve uzraste u katama i borbama. Za klub Hrvatski Sokol nastupilo je 14 natjecatelja i osvojili su ukupno 10 odličja ( 1 zlatno, 3 srebra i 6 bronci). Najuspiješniji natjecatelj iz kluba bio je Kristijan Gudelj osvojivši prvo mjesto u borbama u kategoriji učenika (-41 kg). Također značajan nastup ostavili su i ostali sudionici iz kluba:

U borbama:
- Antonio Medić : 2.mjesto - učenici (-46 kg)
- Filip Gudelj : 2.mjesto - ml.kateti (-41 kg)
- Sven Hladek: 3.mjesto - učenici (+46 kg)
- Damir Feher: 3.mjesto - ml.kadeti (-45 kg)
- Luka Opačak: 3.mjesto - ml.kadeti (-52 kg)
- Egon Sertić : 3.mjesto - ml.kadeti (-57 kg)

Te u katama:
- Mirjana Miletić : 3.mjesto - učenice - 6-8 kyu
- Mihael Marošević: 2.mjesto - ml.učenici - 7-8 kyu
- Marko Breber: 3.mjesto - ml.učenici - 7-8 kyu

Za klub Hrvatski Sokol još su nastupili u kata disciplini Nikolina Marošević, Josip Jozanović te Robert Jurilj koji se nažalost nisu uspijeli okititi medaljama, te u borbama Zoran Čolić u kategoriji seniori apsolutna.

Na natjecanju iz kluba su sudili Zvonko Biondić (republički sudac) i Dejan Gudelj (sudac pripravnik)

Tekst i foto: KK Hrvatski Sokol