Rukometašice Osijeka poražene su na neugodnom gostovanju u Pločama. Mlade gračice Igora Bojića izgubile su od Dalmatinke rezultatom 28:27 (14:11).

Osječanke su vrlo dobro otvorile utakmicu, nakon samo četiri minute susreta vodile su s 3:0 golovima Jelene Franić i Ane Bojić. Prednost su Osječanke imale sve do 15. minute, a onda se Dalmatinka uspjela vratiti i izjednačiti (6:6). Gostujuće igračice nakon toga su vratile vodstvo u svoje ruke. Uslijedio je pad u igri Osijeka, a u 25. minuti Dalmatinka je preuzela vodstvo, za 11:10 pogodila je Blažević. Pločanke su na odmor otišle s prednošću od 14:11.

U nastavku su domaće rukometašice uvjerljivo vodile, imale su i pet golova prednosti, a Osječanke su se pokušavale vratiti. U posljednjoj minuti susreta semafor je pokazivao 28:27 za domaće rukometašice, Osječanke su imale dvije igračice više, ali bodovi su ostali u Pločama. Ostalo je 28:27 za rukometašice Dalmatinke.

Najbolje u redovima pobjednica bile su Maja Prusina s osam golova i Anđela Marinović koja je postigla pogodak manje. Osječanke je predvodila Ana Bojić s devet postignutih golova, a Franić i Blažeković postigle su svaka po pet pogodaka.