Ivan Horvat, najbolji hrvatski skakač s motkom danas je nastupio na Svjetskom atletskom prvenstvu u Barceloni za juniorke i juniore. Nakon što je u utorak, 10. srpnja 2012. sa lakoćom izborio finale u samoj završnici natjecanja konkurencija je postala malo teža.

Ivan se jako dobro držao do kraja, a preskočivši 5.55m iz prvog pokušaja jasno je svima dao do znanja da se u finalu našao sasvim opravdano. Na Ivanovu žalost u stopu ga je pratio brazilski konkurent Thiago Braz da Silva pa se tako njihov dvoboj pretvorio u vrlo neizvjesnu završnicu finala juniorskih skakača s motkom. Unatoč Horvatovom ustrajanju i trudu Da Silva ga je ipak pretekao u posljednji tren nakon što je Horvat u zadnjem napadu na 5.60m pogriješio u koracima pa tako nije ni skočio prema letvici.

U konačnom poretku Ivan Horvat je drugoplasirani juniorski skakač s motkom na svijetu za što svakako zaslužuje čestitke i pozornost u njegovim budućim natjecanjima.

07-12-2012 09:37:05 pm :: Puddock
Ma svaka cast toj kraljini!!!!!!! Ziviooo!!
Ajmo 5.60 u Londonu sada!
07-12-2012 09:47:04 pm :: fila_dgo
Bravo majstore!
07-12-2012 10:26:05 pm :: Znanstveni novak
Svaka čast na vrhunskom rezultatu Bubka! Smile
07-13-2012 07:38:19 am :: Luzer13
Čestitke Horvatu i legendarnom treneru Gaši!!!!
07-13-2012 11:27:41 am :: padobranac
Svaka cast decku, ponosni smo na njega. Samo nastavi tako!
Imamo takve atleticare i gimnasticare a previse love ide na nogometase i ovaj truli HNS
Re: Ivan Horvat osvojio srebro!
07-13-2012 02:55:12 pm :: Animonica
Ma svaka čas! Kao da je i zlato osvoji! Čestitke njemu, treneru i njegovoj ponosnoj mami!

07-13-2012 07:37:25 pm :: Pearl Jam
Ivane, svaka ti čast, ponosim se s tobom. Osim što si osvojio srebro, skočio si 5,55 m što je sjajan rezultat. Vjerujem da ćeš za koju godinu osvajati medalje i u seniorskoj konkurenciji.
07-13-2012 09:16:35 pm :: Duminske Trake
Svaka čast,da bog da bio legenda!
07-13-2012 11:02:12 pm :: Provokator
Lijepo da netko predstavlja grad i državu u lijepom svijetlu, svaka čast, želim mu puno sreće u Londonu !
07-14-2012 07:44:29 am :: beejay
osijek031.com smile

Svaka čast! Ne propuštam nipošto njegov nastup na OI.
07-14-2012 01:54:03 pm :: Luzer13
Doček juniorskog viceprvaka svijeta, Ivana Horvata, predviđen je za pon. 16.07.2012. u 18.00 na atletskoj stazi stadiona Gradski vrt!! Svi zainteresirani neka dođu pola sata ranije!
07-16-2012 08:05:53 am :: bazooka_joe