Troje osmaša u bolnici zbog alkohola

Neki su popili malo više, neki malo manje, no izgreda nije bilo i situacija je pod kontrolom. Tako je, najsažetije, protekao jučerašnji dan kojim su učenici osmih razreda proslavili svoj oproštaj od osnovne škole. Sve nadležne službe u dogovoru s Gradom dobro su se pripremile za “malu norijadu”, tako da su ekipe policije, Crvenog križa, spasilačke službe, Sportskih objekata i drugih nadležnih institucija dežurale na dva punkta u gradu – na Copacabani i na bajeru na Jugu II.

– Nikakvih izgreda nije bilo, sve je proteklo mirno i bez incidenata – kaže Ivana Delaš, glasnogovornica Policijske uprave osječko-baranjske. S njom se slaže Denis Ćosić, zamjenik ravnatelja gradskog Crvenog križa. – Nije bilo tučnjava, ozljeđivanja vršnjaka ni bilo kakvog drugog oblika nasilja. No, bilo je osmaša u alkoliziranom stanju, ali ne previše, stoga je ‘mala norijada’ protekla bez težih posljedica – kaže Ćosić.

U osječku stanicu Hitne medicinske pomoći dovezeno je više osmaša koji su popili previše alkohola, a troje ih je (do 18 sati) zadržano na Klinici za pedijatriju osječkog Kliničkog bolničkog centra.

Tekst: V.L./Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/Foto-arhiv 031

Troje osmaša u bolnici zbog alkohola