Na Staroj Dravi u Bilju, jučer, 11. lipnja, održan je drugi i posljednji dan natjecanja 26. svjetskog klupskog prvenstva u ribolovu WFC Osijek 2006.

Naslov svjetskog prvaka između 29 ekipa koliko ih je sudjelovalo, ekipa Srbije sa 45.820 kg ribe osvojila je prvo mjesto, drugo mjesto pripalo je Talijanima ssa 42.030 kg, a treće Mađarima sa 41.960 kg ulovljene ribe. Hrvatski su predstavnici prvi dan završili na 20. mjestu, a onda nakon začuđujuće lošeg rezultata, možda zbog boljih vremenskih uvjeta drugi dan, popravili su plasman i osvojili 15. poziciju sa 31.130 kg izlova.

Dodajmo, za Vašu informaciju kako je prostor natjecanja pohvaljen i proglašen najljepšim na svijetu, a fotografije i organizacija promovirani su u svim vodećim i inim ribolovnim časopisima.

Nena031

06-12-2006 07:21:09 pm :: ---
bravo!
06-13-2006 04:30:40 am :: Alana Bates
Taman, sve su nagrade pokupili susjedi, valjda i zato što im štimaju vode i što su navikli na njih...
06-13-2006 03:31:23 pm :: Sanja
Naši su navikli na šajz kanale i eksploziv. Možda se uvježbaju za slijedeće prvenstvo sad kad imaju pravi prostor.
Re: Završeno 26. svjetsko klupsko prvenstvo u ribolovu WFC 2
06-13-2006 08:42:33 pm :: princeza
[Najiskrenije čestitke domaćim reprezentativcima. Vrijeme vas očito nije mazilo!