Vrijeme koje je Unikom ostavio građanima da se priviknu na nov režim odvoza komunalnog otpada, završilo je. Naime, od sinoć Unikom odvozi samo smeće koje je odloženo u propisanim posudama i njihovim PVC vrećicama. Komunalni redari danas su, u užem gradskom središtu, započeli akciju pronalaženja i sankcioniranja onih koji ostavljaju smeće u nepropisnoj ambalaži. Iz gradskog Odjela komunalnog redarstva upozoravaju kako kazne za takvo odlaganje smeća iznose 10 tisuća kuna za pravnu osobu te 2 tisuće kuna za odgovornu osobu u njoj, zatim 5 tisuća kuna za fizičke osobe-obrtnike, te 2 tisuće kuna za fizičke osobe.
U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:
– kako zaštititi djecu od neprimjerenih interentskih sadržaja
– ovdašnji komarci samo neugodni, ne šire bolesti
– “Opera za tri groša”
– godišnja izložba UAOS-a
Osječka televizija – Vijesti, 16.06.2010.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wc5DiCmKYpU[/youtube]
Više informacija; Osječka televizija
Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.



![Sajam antikviteta [kolovoz, 2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/2026_08_01_sajam_antikviteta_spaic_00002-768x512.jpg)

![[FOTO] 34. Street Race Show](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2025/09/2025_09_07_street_Race_milicic_004-768x512.jpg)
