Unatoč nezapamćenoj krizi, građani su iznimno osjetljivi na nevolje drugih. Potvrđuje to nedavni slučaj oca Marka Nakića iz Slavonskog Broda koji je krao hranu za bebu i čija je priča pokrenula brojnu pojedinačnu i organiziranu pomoć. U Osijeku je pak, organiziran i unikatan projekt pomoći toj siromašnoj obitelji. Osječki kinematografi, naime, osim što su postavili kutije za pomoć u hrani i potrepštinama za malu Melani, odlučili su mladoj obitelji pomagati dugoročno. Direktorica Marijana Bošnjak kaže kako će od prodaje plakata i DVD-a, te od prodanih ulaznica, svaki mjesec izdvajati sredstva za pomoć ocu i njegovoj obitelji. To će raditi tijekom idućih godinu dana, a nadaju se da će mjesečno prikupljati barem po 500 kuna.
U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:
– nagađanja potvrđena – Sršanu još godinu dana mandata
– predstavljen projekt EUphoria
– benzini skuplji lipu, dizeli 7 ili 8 lipa
– kaznena prijava protiv radnice Saponije
Osječka televizija – Vijesti, 23.02.2010.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UB8MAxgP_E8[/youtube]
Više informacija; Osječka televizija
Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.



![Sajam antikviteta [kolovoz, 2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/2026_08_01_sajam_antikviteta_spaic_00002-768x512.jpg)

![[FOTO] 34. Street Race Show](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2025/09/2025_09_07_street_Race_milicic_004-768x512.jpg)
