U policijsku upravu osječko baranjsku danas je prije podne privedeno šest osoba, čelnih ljudi “Ðakovštine” koji su osumnjičeni za zlouporabu u aferi nestalih 3000 tona pšenice i kukuruza iz silosa te tvrtke. Među privedenim članovima uprave je i predsjednik Mijo Matić. Kriminalističko istraživanje provodi kriminalistička policija PU osječko baranjske u koordinaciji s županijskim državnim odvjetništvom te u suradnji s ravnateljstvom policije. Nakon kriminalističkog istraživanja uhićenici će biti privedeni u Istražni centar Županijskog suda u Osijeku.
U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:
– obilježava se Svjetski dan borbe protiv raka – glavnog uzročnika smrti u svijetu
– najavljena premijera Ježeve kućice u Dječjem kazalištu
– vrijeme sutra: djelomice sunčano, navečer kiša
Osječka televizija – Vijesti, 04.02.2010.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Avo37jo_RLs[/youtube]
Više informacija; Osječka televizija
Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.



![Sajam antikviteta [kolovoz, 2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/2026_08_01_sajam_antikviteta_spaic_00002-768x512.jpg)

![[FOTO] 34. Street Race Show](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2025/09/2025_09_07_street_Race_milicic_004-768x512.jpg)
