“Informacija o stanju gospodarstva na području Osječko-baranjske županije”, bila je glavna tema današnjega kolegija župana Vladimira Šišljagića. Osječko-baranjsko gospodarstvo u prvih je devet mjeseci ubilježilo pad ukupnih prihoda u visini od tri milijarde kuna. Ekonomski stručnjaci ključnim problemima drže smanjenje vanjsko trgovinske razmjene sa zemljama u okruženju, gubitke u poljoprivredno prehrambenom sektoru, te pad osobne potrošnje. Samo u poljoprivredi, kada se zbroje svi elementi, pad prihoda je približno dvije milijarde kuna. Župan Vladimir Šišljagić je s današnje je sjednice apelirao na sve sektore u gospodarstvu da otpuštanje radnika bude zadnja mjera za spas poduzeća.
U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:
– održana javna rasprava o pravnim aspektima zaštite od nasilja u obitelji
– slabo zanimanje za cijepljenje protiv H1N1
– otvorena DOKKICA
– završen Memorijal “Darko Lukić”
Osječka televizija – Vijesti, 30.11.2009.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B5SzGKIY7uM[/youtube]
Više informacija; Osječka televizija
Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.



![Sajam antikviteta [kolovoz, 2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/2026_08_01_sajam_antikviteta_spaic_00002-768x512.jpg)

![[FOTO] 34. Street Race Show](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2025/09/2025_09_07_street_Race_milicic_004-768x512.jpg)
