U subotu 17. svibnja 2008. u Slavonskom Brodu održan je 8. Karate turnir mladeži Brod 2008. na kojemu su uspješno nastupili i najmlađi članovi Karate kluba Osijek.

U Osijek su se s medaljama vratili: Marin Šeparović kao najbolji borac na turniru u kategoriji mlađih kadeta do 45 kilograma s osvojenom zlatnom medaljom, zatim Tihana Grgić s osvojenom srebrnom medaljom u kategoriji kate pojedinačno učenice, Barbara Komar također u katama u kategoriji mlađih kadetkinja osvojila je brončanu medalju, te učenik Mihael Cikoja u kategoriji borbe do 42 kilograma osvojivši također brončanu medalju.

U karegoriji mlađih kadetkinja nastupala je i Petra Lovrenčić, ali je ovoga puta, u borbi za treće mjesto, nažalost, izgubila.

Natjecatelji su bili u pratnji svog trenera Dražena Gorjanskog.

Ovo je bila mala proba pred veliki turnir sljedeće nedjelje u Zagrebu, Croatia cup, na kojemu će nastupati i stariji članovi kluba.