Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Očevidom očevidne ekipe Policijske uprave osječko-baranjske u suradnji s inspektorom zaštite od požara, eksploziva i oružja, jučer je obavljen očevid na požarištu obiteljske kuće koji se dogodio u večernjim satima u ponedjeljak, u Osijeku, kojim je isključen tehnički uzrok njegova izbijanja, izvijestili su iz policije.

Nastala šteta će se naknadno utvrditi.

Zbog osnovane sumnje u počinjene kaznenog djela dovođenja u opasnost života i imovine općeopasnom radnjom ili sredstvom, kao i kaznenog djela neizvršavanja sudske odluke uhićen je 39-godišnji hrvatski državljanin.

Osumnjičenik je nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja predan pritvorskom nadzorniku PU osječko-baranjske uz kaznenu prijavu nadležnom državnom odvjetništvu u Osijeku.


Foto: JVP Osijek


 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Na prodaju dva muška š...
Registrovana odgajivac...
Čistokrvni štenci kavk...
NA JEDNOM MJESTU PONUD...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:180

Registrirani online (): Nitko


Objektiv031

Osječka Tvrđa