U kinu proslava rođendana i besplatno parkiranje!
27.10.2007. 15:14

- U nedjelju će u “Uraniji” u 11 sati početi prvi rođendanski party u kinu, očekujemo četrdesetak djece među kojima će biti i djeca s posebnim potrebama iz Belišća koja nikada nisu bila u kinu. Svi zainteresirani roditelji koji žele da i njihovo dijete na ovaj način proslavi rođendan mogu se javiti u upravu Kinematografa na broj 203-011 ili meni osobno na 098/373-444. Kako će pojedina rođendanska proslava izgledati ovisit će o željama roditelja, sve su opcije otvorene - ističe direktorica Bošnjak.
No, to nisu sve novosti, za posjetitelje kina od 4. studenoga osiguran je besplatan parking u Esseker centru, sve što je potrebno jest sačuvati kinoulaznicu i pokazati je pri izlasku iz garaže Esseker centra.
U ponedjeljak, 29. listopada, održat će se sastanak Kinematografa Osijek i Gradskog prijevoza putnika na kojemu će biti riječi o mogućnosti besplatnog gradskog prijevoza vozilima GPP-a za one koji odlaze u kino ili se vraćaju s kinoprojekcije. Doznajemo, većih problema u realizaciji ove ideje ne bi smjelo biti, ostaje samo riješiti tehničko pitanje - kako će putnik dokazati da odlazi na projekciju u kino.
Direktorici Bošnjak predstoji još jedan veliki posao, a to je sučeljavanje s distributerima filmova koji nerijetko kopije novih filmskih hitova prvo ustupaju multiplexima i zagrebačkim kinodvoranama, a tek potom Kinematografima Osijek.
Autor: Eduard Soudil/Glas-Slavonije.hr
Na forumu portala Osijek031.com možete se uključiti u zanimljivu raspravu s prijedlozima i željama građana na temu osječkih kina.
Objavio: Leon |
Komentari (0)