Forum: Vijesti Topic: Uz Unikom i Cesting čisti ulice od snijega [popis ulica u Osijeku i prigradskim naseljima] -------------------------------------------------------------------------------------------------- Redakcija 031: Temperature ispod ništice još uvijek ne dozvoljavaju topljenje snijega, koji je napadao posljednjih dana u Osijeku. Službe koje su zadužene za čišćenje ulica od snijega, proteklih dana imale su pune ruke posla zbog velike količine snijega. Posljednji put, ovoliko snijega (četrdesetak centimetara) palo je 1986. godine. Na portalu Osijek031.com već ste imali priliku provjeriti za čišćenje kojih ulica je zadužen Unikom te koji su standardi održavanja istih u razdoblju zimskih uvjeta, koje traje od 15. studenog 2011. do 15. ožujka 2012. godine. Iznimno zimski uvjeti, ukoliko to nalažu vremenske prilike mogu započeti ranije i trajati duže od utvrđenog vremena. U dokumentima koji se nalaze nastavku, pogledajte koje ulice Osijeka i prigradskih naselja su u nadležnosti Cestinga, čiji su djelatnici marljivo radili kako bi ceste bile prohodne i kako bi se promet odvijao nesmetano, s obzirom na vremenske prilike. Za sve informacije, slobodno kontaktirajte Cesting na sljedeći broj telefona: 031/234-500 ili putem e-maila: cesting@cesting.hr. Popis ulica u Osijeku Popis ulica u prigradskim naseljima Tekst & foto: Ana Mišin/Osijek031.com Pročitajte i... Unikom zadužen za čišćenje 190 ulica od snijega u Osijeku i okolici [popis ulica + standardi održavanja] Čistimo ceste bez pauze, ne idemo na zahod, a građani nas vrijeđaju Galerija 031: Skulpture od snijega u Tvrđi Galerija 031: Vožnja na ledolomcu Sokol [FOTO + VIDEO] Posljednji put ovoliko snijega u Osijeku palo 1986. godine Jaki led oštetio ledolomac Branimir Izvješće o stanju i provedbi mjera obrane od leda na rijeci Dravi i Dunavu [06.02.2012.] Drugi snježni val - Osijek 2012. [upute, savjeti, informacije, ledostaj] Snijeg i led u Osijeku Svaki dan 8 sati na mećavi i minus 10 Zbog niskih temperatura ne pomaže ni sol na cesti Snijeg u veljači iznenadio cestare, ali i građane! [Galerija 031] Otofx: A uskoro i Split: http://bit.ly/zxfl2q alex os: danas sam vidio djelatnike Cestinga i Unikoma da čiste snijeg....ustvari mislio sam da ga čiste, ali kada sam prišao bliže vidio sam da se muška ekipa grudva, a ženska ekipa igra "ledene kraljice"....da stvar bude gora radili su to na konjičkom u blizini Drave....nisam vjerovao svojim očima pa sam sve to zabilježio i mobitelom......ne znam kome da pošaljem te fotografije, ili da ih ovdje objavim.....pomozite savjetom ako znate kome će fotke biti od koristi... MUGDIM: A daj vamo slike :D raširi se to brzo ak su dobre hehe Stella1989: alex os je napisao/la: danas sam vidio djelatnike Cestinga i Unikoma da čiste snijeg....ustvari mislio sam da ga čiste, ali kada sam prišao bliže vidio sam da se muška ekipa grudva, a ženska ekipa igra "ledene kraljice"....da stvar bude gora radili su to na konjičkom u blizini Drave....nisam vjerovao svojim očima pa sam sve to zabilježio i mobitelom......ne znam kome da pošaljem te fotografije, ili da ih ovdje objavim.....pomozite savjetom ako znate kome će fotke biti od koristi... Stavi na forum da vidimo, a možeš i poslati: Cestingu: cesting@cesting.hr Unikomu: unikom@unikom.hr Glasu Slavonije: glas@glas-slavonije.t-com.hr Index.hr-u: kontakt@index.hr 24 sata: redakcija@24sata.hr Napišeš nešto tipa: "Kako se čisti snijeg u Osijeku?" :lol: legica21: evo kako se čisti:lol::lol: zaljubljena u Osijek: alex os je napisao/la: danas sam vidio djelatnike Cestinga i Unikoma da čiste snijeg....ustvari mislio sam da ga čiste, ali kada sam prišao bliže vidio sam da se muška ekipa grudva, a ženska ekipa igra "ledene kraljice"....da stvar bude gora radili su to na konjičkom u blizini Drave....nisam vjerovao svojim očima pa sam sve to zabilježio i mobitelom......ne znam kome da pošaljem te fotografije, ili da ih ovdje objavim.....pomozite savjetom ako znate kome će fotke biti od koristi... Možda im je to bilo pola sata pauze za gablec???? Koliko dugo si ih gledao? sat-dva ili 2-3 minute??